Akder - Akışkan Gücü Derneği

GALATA HİDROLİK PNÖMATİK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2014 yılında kurumuş olan; Galata Hidrolik Pnömatik, endüstriyel süreçlerin ayrılmaz parçalarından olan; Hidrolik, Pnömatik, Hareket ve Proses Kontrolü alanlarında faaliyet göstermektedir.

Başta, temsilcisi oldukları ’’Hareket ve Kontrol Teknolojilerinde Dünya Lideri’’ olan, Parker Hannifin olmak üzere, güçlü global partnerleri ile müşterilerine endüstriyel çözümler sunmaktadır.

Galata Hidrolik Pnömatik olarak; Proje ve Ürün Satışının yanı sıra, Hidrolik Güç Üniteleri ve Pnömatik Kumanda Panoları imalatı, başlıca yoğunlaştıkları, faaliyet alanlarıdır.

Galata Hidrolik, sözünü ettikleri bu alanlar üzerine çalışırken, ihtiyaçları; yerinde ve müşterileri ile birlikte belirlemektedir. Bu ihtiyaçlara, güncel teknolojiler ve doğru ürünler ile cevap vererek verimliliği arttırmak iş modelinin temelini oluşturmaktadır.

Kaynakların günden güne azalıp, üretim verimliğin hayati önem kazandığı bu dönemde, eski tip üretim metodları yavaş yavaş tedavülden kalkmaktadır.

Galata Hidrolik Pnömatik olarak, ‘’4. Sanayi Devrimi’’ olarak adlandırılan Endüstri 4.0 ‘ı karşıladığımız şu günlerde, müşterilerinin ve tüm endüstrinin bu dönüşümde yanlarında olmak, üretim verimliliğini arttırarak, sürdürülebilir büyümelerine katkıda bulunmak başlıca gayeleridir.

 http://www.galatahidrolik.com

Aramıza hoş geldiniz.

 

May 2022
M T W T F S S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Tue May 24 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed May 25 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Thu May 26 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Mon May 30 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue May 31 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed Jun 01 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Thu Jun 02 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Fri Jun 03 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Mon Jun 20 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Jun 21 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim