Akder - Akışkan Gücü Derneği

GALATA HİDROLİK PNÖMATİK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2014 yılında kurumuş olan; Galata Hidrolik Pnömatik, endüstriyel süreçlerin ayrılmaz parçalarından olan; Hidrolik, Pnömatik, Hareket ve Proses Kontrolü alanlarında faaliyet göstermektedir.

Başta, temsilcisi oldukları ’’Hareket ve Kontrol Teknolojilerinde Dünya Lideri’’ olan, Parker Hannifin olmak üzere, güçlü global partnerleri ile müşterilerine endüstriyel çözümler sunmaktadır.

Galata Hidrolik Pnömatik olarak; Proje ve Ürün Satışının yanı sıra, Hidrolik Güç Üniteleri ve Pnömatik Kumanda Panoları imalatı, başlıca yoğunlaştıkları, faaliyet alanlarıdır.

Galata Hidrolik, sözünü ettikleri bu alanlar üzerine çalışırken, ihtiyaçları; yerinde ve müşterileri ile birlikte belirlemektedir. Bu ihtiyaçlara, güncel teknolojiler ve doğru ürünler ile cevap vererek verimliliği arttırmak iş modelinin temelini oluşturmaktadır.

Kaynakların günden güne azalıp, üretim verimliğin hayati önem kazandığı bu dönemde, eski tip üretim metodları yavaş yavaş tedavülden kalkmaktadır.

Galata Hidrolik Pnömatik olarak, ‘’4. Sanayi Devrimi’’ olarak adlandırılan Endüstri 4.0 ‘ı karşıladığımız şu günlerde, müşterilerinin ve tüm endüstrinin bu dönüşümde yanlarında olmak, üretim verimliliğini arttırarak, sürdürülebilir büyümelerine katkıda bulunmak başlıca gayeleridir.

 http://www.galatahidrolik.com

Aramıza hoş geldiniz.

 

August 2022
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Wed Aug 31 @09:30 - 05:00PM
Hidrolik Seviye-1 Eğitimi
Thu Sep 01 @09:30 - 05:00PM
Hidrolik Seviye-1 Eğitimi
Fri Sep 02 @09:30 - 05:00PM
Hidrolik Seviye-1 Eğitimi
Mon Sep 26 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Sep 27 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed Sep 28 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Thu Sep 29 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Fri Sep 30 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Mon Oct 10 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Oct 11 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim