Akder - Akışkan Gücü Derneği

Hidro-Norm Hidrolik Pnömatik Mühendislik San. ve Ltd. Şti. 1995 yılında Endüstriyel ve Mobil hidrolik malzemeler konusunda müşterilerinin taleplerini karşılamak için kurulmuştur ve bu yıldan itibaren hidrolik başta olmak üzere her türlü akışkanların transfer ve özel çözümleri için gerekli parçaların tedarikini sağlamaktır.

Müşteriyle yakın işbirliği içinde özel çözümler uygulamaktadır. Tam kapsamlı hizmet ile birlikte programa uygun performans en önemli öncelikleridir.

Firmanın bünyesinde KRACHT, B&C, METAU, INTERMOT,EZM, HYDAC Türkiye tek yetkili distribütörlükleri ve bayilikleri bulunmaktadır.

http://www.hidro-norm.com.tr/

Aramıza hoş geldiniz.


May 2022
M T W T F S S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Tue May 24 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed May 25 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Thu May 26 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Mon May 30 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue May 31 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed Jun 01 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Thu Jun 02 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Fri Jun 03 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Mon Jun 20 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Jun 21 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim