Akder - Akışkan Gücü Derneği

Hidro-Norm Hidrolik Pnömatik Mühendislik San. ve Ltd. Şti. 1995 yılında Endüstriyel ve Mobil hidrolik malzemeler konusunda müşterilerinin taleplerini karşılamak için kurulmuştur ve bu yıldan itibaren hidrolik başta olmak üzere her türlü akışkanların transfer ve özel çözümleri için gerekli parçaların tedarikini sağlamaktır.

Müşteriyle yakın işbirliği içinde özel çözümler uygulamaktadır. Tam kapsamlı hizmet ile birlikte programa uygun performans en önemli öncelikleridir.

Firmanın bünyesinde KRACHT, B&C, METAU, INTERMOT,EZM, HYDAC Türkiye tek yetkili distribütörlükleri ve bayilikleri bulunmaktadır.

http://www.hidro-norm.com.tr/

Aramıza hoş geldiniz.


August 2022
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Wed Aug 31 @09:30 - 05:00PM
Hidrolik Seviye-1 Eğitimi
Thu Sep 01 @09:30 - 05:00PM
Hidrolik Seviye-1 Eğitimi
Fri Sep 02 @09:30 - 05:00PM
Hidrolik Seviye-1 Eğitimi
Mon Sep 26 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Sep 27 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed Sep 28 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Thu Sep 29 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Fri Sep 30 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Mon Oct 10 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Oct 11 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim