Akder - Akışkan Gücü Derneği

HANSA-FLEX AG şirketi Almanya’nın Bremen şehrinde 1962 yılında Joachim Armerding tarafından kurulmuştur. 2008 yılında Temmuz ayında İstanbul Tuzla’da faaliyetlerine başlamıştır.

İlerleyen zaman içerisinde Ümraniye-İmes, Gebze, İkitelli ve Bursa şubeleri ile hizmet kapsamını bugüne kadar genişletmiştir. Bunlara ek olarak Türkiye’nin dört bir yanında HANSA-FLEX Türkiye’nin resmi partner firmaları ile Türkiye’deki tüm müşteri taleplerine cevap verebilmektedir.

Kurulduğu dönemden bu zamana kadar hidrolik servisi, kurulum hizmeti, hidrolik atölye konteyneri, önleyici bakım, hortum yönetimi, müşteri eğitimi ve teknik danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

HANSA-FLEX Türkiye olarak faaliyet alanları arasında hidrolik hortumlar, rakorlar ve adaptörler, metalflex ve PTFE hortumlar, sanayi tipi hortumlar, boru hatları, özel üretim armatürler, hidrolik silindirler, contalar ve keçeler, filtrasyon, pnömatik, hidrolik komponentler ve ünite üretimi bulunmaktadır.

60 yılı aşkın süredir kendi sektöründe lider olan firmaların hidrolik sistem partneridir.

www.tr.hansa-flex.com/index.html

Aramıza hoş geldiniz.

 

June 2022
M T W T F S S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Thu Jun 23 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Fri Jun 24 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Mon Jun 27 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Jun 28 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed Jun 29 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Thu Jun 30 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Fri Jul 01 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Jul 19 @09:30 - 05:00PM
HİDROLİK SEVİYE-1
Wed Jul 20 @09:30 - 05:00PM
HİDROLİK SEVİYE-1
Thu Jul 21 @09:30 - 05:00PM
HİDROLİK SEVİYE-1